
W dniu 26 września uczniowie klasy 7 uczestniczyli w XXII Rajdzie „Ścieżkami Puszczy Bolimowskiej – Rajd Jesieni” zorganizowanym przez LOP Skierniewice Podczas wędrówki zmierzyli się z ciekawymi wyzwaniami: tworzyli ekoobrazy z naturalnych materiałów, rozwiązywali przyrodnicze łamigłówki, sprawdzali swoje umiejętności na rowerowym torze sprawnościowym i przemierzali wyznaczoną...










